Apartmány Velké Losiny

Cena od 550 Kč

Krásné apartmány v centru lázeňské obce Velké Losiny o velikosti 90 m2, 60 m2, 60 m2 a 55 m2 nabízejí příjemné zázemí pro páry, kamarády i rodiny s dětmi. Z apartmánů máte nádherný výhled na hory nebo na lázeňský park. Ve všech apartmánech je k dispozici plně vybavená kuchyně s obývacím pokojem, ložnicí, bezplatné wifi připojení k internetu a parkovací místo.  

Apartmá Kateřina nabízí 2 ložnice, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, koupelnu s vanou i sprchou, WC, společenské hry a 2 tv.  

Mezonetové apartmá Veronika nabízí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC a navíc a výhled na centrum obce a lázeňský park.

Apartmá Michaela nabízí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC a navíc terasu svýhledem na centrum obce a lázeňský park.

Mezonetové apartmá Sabina nabízí 1 ložnici, společný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelnu se sprchou, WC a navíc a výhled na centrum obce a lázeňský park.

Všechny apartmány disponují zdarma určenými parkovacími místy u domu (č. 19, 28, 33 a 35).

Apartmány Velké LosinyAP Kateřina společný obývák a kuchyněAP Kateřina společný obývák a kuchyněAP Kateřina kuchyňský koutAP Kateřina ložnice 1AP Kateřina ložnice 2AP Kateřina koupelnaAP Kateřina koupelnaAP Veronika obývák s kuchyníAP Veronika obývák s kuchyníAP Veronika ložniceAP Veronika půdorys

Všechny domy / apartmány

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.